Kraina, której nie da się opisać słowami!?

Cześć, czy jeszcze  ze mną jesteś? Czy nadal chcesz wiedzieć co u mnie? Jeśli tak, to Cię podziwiam.  Wstydzę się tego, że tyle razy obiecywałem, że wrócę, że będę pisać systematycznie, że będę aktywny w sieci, miałem po prostu być, ale nie wyszło. Zatem gdzie byłem?

Nie umiem opisać tego gdzie byłem, bo nie da się opisać tego słowami.  Ludzie mówią, że wszystko da się opisać, ale jak mam scharakteryzować krainę pełną strachu i marzeń, bólu i rozkoszy. Przestrzeń gdzie słowa chcą ze mnie wyjść, ale nie mogą, bo są owinięte łańcuchem nadziei. W głowie rodzą się nowe pomysły, a wraz z nimi strach. Im bardziej strach zaczął przejmować kontrolę nad moim życiem, to stawałem się coraz bardziej samotny. Liczyłem a to że ktoś będzie chciał uwolnić mnie z tej krainy  i tak też się stało, ale ja odmówiłem. Czy to był błąd? Myślałem, że tak! Ale z czasem dotarło do mnie, że moja decyzja była opłacalna. Ciekawi Cię dlaczego?

” Cza­sem w naj­bar­dziej od­ległych głębinach,
kry­je się perła praw­dzi­wa lub szczęścia kraina…
(Ale uwa­ga! Można też tra­fić na rekina!!)”– znalezione w internecie

Ponieważ wydostałem się z tamtego świata tylko i wyłącznie o własnych  siłach! Gdybym wtedy przyjął pomoc, to być może nigdy nie przekonałbym się jak silnym człowiekiem jestem. Zerwałem ze słów  łańcuchy nadziei, uodporniłem się na ból, strach zamieniłem w zabawę, ale przede wszystkim otworzyłem drzwi do przyszłości.
Kraina, którą opisałem nazywa się Życiem. Właśnie tam byłem! Zaplątałem się w sidłach własnego losu, zapewne nie pierwszy i nie  ostatni raz, ale już się nie boję, bo wiem że jest we mnie siła, która mnie uwolni…
    

A Ty? Umiesz odpowiedzieć sobie gdzie byłaś lub byłeś, jak cię nie było? Co się z tobą działo wczoraj, tydzień temu, miesiąc temu?  Zapraszam do komentowania

PS. Następny wpis już w niedzielę o 19!

Pozdrawiam,
 

Reklamy

Odpowiedz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s